сьогодні 3.12.2020  

       Головна
       Про мене
       Мої фото
       Вірші і тексти пісень
       Жителі і відвідувачі Аварати

Свої коментарі
можна залишити тут >>>

Жителі і відвідувачі АваратиЧорний Ангел - повелитель Аварати. Він не підвладний емоціям, не стоїть на боці ні добра, ні зла, розсудливо оцінює ситуацію. Замкнений в собі. В минулому він був світлим ангелом, але, впізнавши гірке кохання, його серце закам'яніло, і він став чорним ангелом.

Чорна голубка - охоронець мертвих почуттів. Вдень має чорний колір з відтінком білого, вночі - з відтінком вогню. Вона охороняє ворота Аварати, через які може вибратись кохання назад. Іноді кохання тікає з Аварати, але дуже рідко. Чорна голубка - птах Чорного Ангела.
    Copyright© Павло Аварата

Мунлатус - злий вершник, котрий змушує померле кохання страждати. Коли він наближається до форни, кохання страждає і кричить від болю, навіть може померти вдвічі. Але Мунлатус не може вкрасти померле кохання, через сильний бар'єр, котрий виділяють форни.

Евелія - добрий дух в образі жінки. Вона має цілющу силу, коли проходить повз форни, то померле кохання зазнає спокою. Бували випадки, що кохання воскресало. З'являється вона дуже рідко, щоб не потрапити на злого вершника Мунлатуса, котрий хоче її зробити своє нареченою і позбавити цим її сили.

Форна - могила, де спочиває забуте або померле кохання. Це місце не підпускає до себе нікого, окрім сирпачів, котрі прибирають форни,ави і повелителя Аварати, Чорного Ангела. Вони мають сильнодіючий бар'єр, який має сильну захисну дію.

Сирпач - прибиральник могил-форн. Беззахисна істота, що має страшний вигляд. Але, насправді, ця істота боїться темряви, тому з'являється лише вдень.

Вастра - штучне сонце. Має не сильно палку дію. Призначення Вастри примітивне: давати світло й тепло.

Васмун - штучний місяць, котрий вночі не тільки освітлює всю Аварату, але й зігріває її. Васмун створений для того, щоб чорна голубка змогла підтримувати свою вогненну силу, адже без вогненної сили вона не зможе зупинити кохання перед воротами Аварати, і тоді все померле кохання вернеться назад.

Головна | Про мене | Мої фото | Вірші і тексти пісень | Жителі і відвідувачі Аварати
Всі права захищено.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з особистого дозволу його власника.
Розробник проекту - студія веб-дизайну ZINET
наші партнери >>