сьогодні 27.10.2020  

       Головна
       Про мене
       Мої фото
       Вірші і тексти пісень
       Жителі і відвідувачі Аварати

ПРО МЕНЕ

Якщо твоя душа - це великий і безмежний світ, якщо ти смієшся скрізь сльози, навіть тоді, коли серце і душа вмирають від болю, тоді ти зрозумієш мене і ти - житель Аварати; якщо ти такого нічого не відчуваєш, Ти - відвідувач Аварати.

Загалом я дуже чутливий і ранимий, але від негараздів я відмінно захищений своїм умінням тікати у внутрішній світ. Я володію м'яким, мрійливим характером. В мене багата уява і загострене почуття справедливості. Мені значно легше жити в своєму вигаданому світі, де я володію всіма правами і можливостями, ніж в реальному, де за все потрібно боротися. Я тонко відчуваю емоції тих, хто оточує і здатний підлаштовуватися під них. Моя поведінка залежить від середовища, в якому я перебуваю на даний момент. Я ніби розчиняюся в настроях, відчуттях людей, які мене оточують. Маю добре розвинену інтуїцію.

(Якщо ви хотіли прочитати тут мою автобіографію, то це значить, що ви мене недооцінюєте!!!)


АВАРАТА

Чи ви думали коли-небудь, що відбувається с коханням, коли воно відмирає? Адже кохання має матеріальну форму… Коли кохання забуте або вбите воно відлітає в Аварату, де знаходить свою форну.

АВАРАТА - місце спочинку забутого чи померлого кохання. В цьому світі все осіяне могилами-форнами, яких охороняє чорна голубка. Вороття з цього світу майже немає… Тому бережіть своє кохання і не дайте йому канути в Аварату…

Ласкаво прошу в мій світ…
    Copyright© Павло Аварата
Головна | Про мене | Мої фото | Вірші і тексти пісень | Жителі і відвідувачі Аварати
Всі права захищено.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з особистого дозволу його власника.
Розробник проекту - студія веб-дизайну ZINET
наші партнери >>